Please copy and paste here your remarketing code.
Aromalampa valec vločka Zobraziť plnú veľkosť

Aromalampa valec vločka

Porcelánová aromalampa - biela s výrezmi v tvare snehových vločiek

Viac detailov

al-val-7348

ks

6,30 €

Krásna porcelánová aromalampa, ktorá vás očarí svetlom plameňa sviečky, ktoré prechádza otvormi snehových vločiek. Vhodná do každého typu interiéru.

Výška: 13cm
Priemer: 9,5cm 

Spôsob akým šíriť príjemnú vôňu esenciálneho oleja vo vašom príbytku je použitie aromalampy. Pomôže vám prevoňať celý byt a uvoľní do ovzdušia liečivé účinky éterických olejčekov. Vhodný spoločník pri relaxovaní a liečení aromaterapiou vdychovaním výparov z éterickych olejčekov.

Najlepšie umiestnenie aromalampy je obývacia izba, kde väčšina ľudí trávi najviac času. Vytvorí vám príjemnú atmosféru vďaka plamienku a vôni éterického olejčeka. Takýmto skvelým darčekom môžete obdarovať svojich blízkych pri akejkoľvek príležitosti. 

Použitie: do misky aromalampy nalejte vodu a pridajte 3 - 5 kvapiek éterickéo olejčeka. Zapáľte čajovú sviečku a vložte ju do aromalampy. Množstvom vody v miske regulujte rýchlosť odparovania. Zapálenú sviečku nechajte horieť dovtedy, ako bude pre vás príjemné.
Dohliadnite na to, aby bolo vždy dostatočné množstvo tekutiny v miske. Zabránite tým prepáleniu oleja. Pred ďalším použitím misku umyte a tým zabezpečíte pekný vzhľah vašej aromalampy. Nedolievajte vodu do horúcej misky.


  • Výška 13 cm
  • Šírka 9,5 cm
  • FARBA Biela
  • Materiál porcelán

Ohodnoťte prosím tento tovar:

Aromalampa valec vločka

Aromalampa valec vločka

Porcelánová aromalampa - biela s výrezmi v tvare snehových vločiek

Ohodnoťte prosím tento tovar: