Please copy and paste here your remarketing code.
Aromalampa pieskovcová - list Zväčšiť

Aromalampa pieskovcová - list

Indonézska kamenná aromalampa. Jedinečná ručne vyrezávaná pieskovcová aromalampa má pútavý tvar a výnimočnú farbu.

Viac detailov

al-p-ssob02

ks

9,90 €

Indonézska kamenná aromalampa. 

Jedinečná ručne vyrezávaná pieskovcová aromalampa má pútavý tvar a výnimočnú farbu. Stane sa centrom každej miestnosti. Vrch lampy tvorí mosadzná miska na esenciálny alebo vonný olej, či vonný vosk alebo granule. Na spodku sú 4 gumové nožičky, vďaka ktorým nehrozí poškrabanie nábytku. Ručne dekorovaná motívom listu. 

Výška: 11 cm
Šírka: 7 cm 

Spôsob akým šíriť príjemnú vôňu esenciálneho oleja vo vašom príbytku je použitie aromalampy. Pomôže vám prevoňať celý byt a uvoľní do ovzdušia liečivé účinky éterických olejčekov. Vhodný spoločník pri relaxovaní a liečení aromaterapiou vdychovaním výparov z éterickych olejčekov.

Najlepšie umiestnenie aromalampy je obývacia izba, kde väčšina ľudí trávi najviac času. Vytvorí vám príjemnú atmosféru vďaka plamienku a vôni éterického olejčeka. Takýmto skvelým darčekom môžete obdarovať svojich blízkych pri akejkoľvek príležitosti. 

Použitie: do misky aromalampy nalejte vodu a pridajte 3 - 5 kvapiek éterickéo olejčeka. Zapáľte čajovú sviečku a vložte ju do aromalampy. Množstvom vody v miske regulujte rýchlosť odparovania. Zapálenú sviečku nechajte horieť dovtedy, ako bude pre vás príjemné.
Dohliadnite na to, aby bolo vždy dostatočné množstvo tekutiny v miske. Zabránite tým prepáleniu oleja. Pred ďalším použitím misku umyte a tým zabezpečíte pekný vzhľah vašej aromalampy. Nedolievajte vodu do horúcej misky.  • Výška 11 cm
  • Šírka 7x7 cm
  • FARBA pieskovcovo krémová
  • Materiál kameň - pieskovec
  • Krajina pôvodu Indonézia

Napíšte recenziu / hodnotenie

Aromalampa pieskovcová - list

Aromalampa pieskovcová - list

Indonézska kamenná aromalampa. Jedinečná ručne vyrezávaná pieskovcová aromalampa má pútavý tvar a výnimočnú farbu.

Napíšte recenziu / hodnotenie

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt si tiež kúpili: