Please copy and paste here your remarketing code.
Soľná lampa Zväčšiť

Soľná lampa

Obsah nerastu, ktorý sa ťaží v Himalájach, má veľmi priaznivé účinky na ľudský organizmus.

Viac detailov

sl-str

ks

3,80 €

Obsah nerastu, ktorý sa ťaží v Himalájach, má veľmi priaznivé účinky na ľudský organizmus. Soľný kryštál funguje ako ionizátor vzduchu a táto ionizácia sa pri zohriatí zosilňuje. Vitalizuje atmosféru rovnako, ako to zažívame v blízkosti vodopádov alebo pri mori.

Soľný kryštál má pozitívne účinky na dýchacie cesty, obehový systém, zlepšuje imunitu organizmu a spomaľuje proces starnutia. Preto sú soľné kryštály doporučované expertami Feng-Shui pre všetky pracovné, bytové i relaxačné miestnosti.

Svietiace soľné lampy majú harmonické svetlo, ktoré blahodárne pôsobí na ľudskú psychiku. Je veľmi príjemné sa do nich pozerať, navodzujú hrejivú intímnu atmosféru. Svojou farbou pripomínajú západ slnka alebo oheň v krbe. Vytvárajú útulné prostredie a pôsobia priaznivo na telo i vedomie. Soľné lampy sú veľmi vhodné do spální, obývacích izieb, vedľa televízorov, do detských izieb a do pracovní, vedľa počítača.

Soľná lampa prírodná stredná - hmotnosť cca 1kg - 1,5 kg.

Grade 
Iveta
27-08-2013

Odporúčam

Dakujem za peknu lampu, mame ju vecer zasvietenu pri pozerani telky, namiesto vacsieho svetla. Urobi to prijemnu atmosferu. Skusila som tam kvapnut aj vonavy olejcek, takze to prijemne vonia.

Grade 
Johny Ba
17-08-2013

wifi

Počul som že to neutralizuje škodlivé vlnenia, tak to skúšam ;) Len ako to mám zmerať, to by som rád vedel... Každopádne je to príjemné svetlo z toho

Napíšte recenziu / hodnotenie !

Napíšte recenziu / hodnotenie

Soľná lampa

Soľná lampa

Obsah nerastu, ktorý sa ťaží v Himalájach, má veľmi priaznivé účinky na ľudský organizmus.

Napíšte recenziu / hodnotenie

3 ďalších produktov v tejto kategórii: