Please copy and paste here your remarketing code.
Soľné mydlo - srdiečko Zväčšiť

Soľné mydlo - srdiečko

Himalájske deo-mydlo pôsobí svojimi antiseptickými vlastnosťami silne dezinfekčne. V soľnom roztoku nemôžu prežiť žiadne baktérie.

Viac detailov

sm-srd

ks

4,50 €

Himalájske Soľné Deo Mydlo - Srdce je prírodný deodorant vyrezaný z prírodných kúskov himalájskych kryštálov. Mydlo obsahuje viac ako 84 druhov minerálov a stopových prvkov ako je vápnik, horčík, draslík, meď a železo. Pre pokožku je kryštalická soľ príjemná a vitalizujúca, nakoľko minerály ktoré obsahuje sa cez pokožku ľahko vstrebávajú.

Vďaka prirodzeným dezinfekčným účinkom má blahodarní vplyv na pokožku a je vhodné na každodenné použitie. Udržiava prirodzené Ph pokožky a pôsobí protizápalovo, dezinfikuje pokožku a pôsobí proti akné. 

Himalájske deo-mydlo pôsobí svojimi antiseptickými vlastnosťami silne dezinfekčne. V soľnom roztoku nemôžu prežiť žiadne baktérie. Preto je himalájske deo-mydlo tiež vysoko účinný deodorant. Trocha soli z deo-kryštálu v podpazuší odstráni nepríjemný pach potu. Pre pokožku je kryštalická soľ príjemná a vitalizujúca, pretože minerály, ktoré obsahuje, môžu sa cez pokožku ľahko vstrebávať. 

Na miestach stvrdnutej pokožky na chodidlách pôsobí trenie deo-kryštálom veľmi priaznivo. Pri trení deo-mydlo svojou hrubšou štruktúrou povrchu stvrdnutú kožu z chodidiel odstraňuje a zároveň svojimi soľnými vlastnosťami zostávajúcu kožu veľmi pozitívne regeneruje. 

Aplikácia soľného mydla na ostatné časti tela: navlhčite si ruky a trite v nich deo-mydlo tak, ako pri klasickom mydle. Soľ sa vo vlažnej vode ľahko rozpúšťa. Potom rozotrite rozpustenú soľ rukou po tele. Nenanášať na otvorené rany.

Kryštalická soľ je vyťažená z jedného z najstarších prírodných zdrojov na zemi z juhozápadných fosílií Himalájí. Táto soľ je 250 miliónov rokov stará a je jedinečne čistá. Je ručne ťažená, omývaná a sušená na slnku. Kryštály vznikali počas miliónov rokov obrovským tlakom na sebe ležiacich hornín, preto sú minerály a čiastočky v tejto soli také malé a pre bunky ľudského tela ľahko vstrebateľné (soľ je koloidná).

Ručná výroba
Veľkosť: cca 8cm x 8cm x 3cm
Hmotnosť cca: 180-200g
Krajina pôvodu: Pakistan
Cena za 1 ks

Deo mydlo uchovávajte na suchom mieste, pretože sa vo vode rozpúšťa.

  • Výška 7-8 cm (ručná výroba)
  • Šírka 7-8 cm (ručná výroba)
  • Hĺbka cca 3cm (ručná výroba)
  • Váha 180-200g (ručná výroba)
  • FARBA Ružová
  • Materiál Himalájska soľ
  • Krajina pôvodu Pakistan
  • Zloženie : Himalájska soľ

Napíšte recenziu / hodnotenie

Soľné mydlo - srdiečko

Soľné mydlo - srdiečko

Himalájske deo-mydlo pôsobí svojimi antiseptickými vlastnosťami silne dezinfekčne. V soľnom roztoku nemôžu prežiť žiadne baktérie.

Napíšte recenziu / hodnotenie

3 ďalších produktov v tejto kategórii: