Please copy and paste here your remarketing code.
Aromalampa vázička žltá Zväčšiť

Aromalampa vázička žltá

Keramická aromalampa v tvare vázy - biela vyrezávaná so žltou miskou

Viac detailov

al-vazr-7365z

ks

6,95 €

Krásna vysoká porcelánová aromalampa v tvare vázičky, ktorá vás očarí svetlom plameňa sviečky, ktoré prechádza množstvom otvorov. Miska na éterický olej má žltú glazúru a dostatočnú hĺbku, aby ste si nemuseli robiť starosti, že sa voda s olejčekom odparí skôr, ako dohorí sviečka.

Výška: 14 cm
Priemer: 9 cm 

Spôsob akým šíriť príjemnú vôňu esenciálneho oleja vo vašom príbytku je použitie aromalampy. Pomôže vám prevoňať celý byt a uvoľní do ovzdušia liečivé účinky éterických olejčekov. Vhodný spoločník pri relaxovaní a liečení aromaterapiou vdychovaním výparov z éterickych olejčekov.

Najlepšie umiestnenie aromalampy je obývacia izba, kde väčšina ľudí trávi najviac času. Vytvorí vám príjemnú atmosféru vďaka plamienku a vôni éterického olejčeka. Takýmto skvelým darčekom môžete obdarovať svojich blízkych pri akejkoľvek príležitosti. 

Použitie: do misky aromalampy nalejte vodu a pridajte 3 - 5 kvapiek éterickéo olejčeka. Zapáľte čajovú sviečku a vložte ju do aromalampy. Množstvom vody v miske regulujte rýchlosť odparovania. Zapálenú sviečku nechajte horieť dovtedy, ako bude pre vás príjemné.
Dohliadnite na to, aby bolo vždy dostatočné množstvo tekutiny v miske. Zabránite tým prepáleniu oleja. Pred ďalším použitím misku umyte a tým zabezpečíte pekný vzhľah vašej aromalampy. Nedolievajte vodu do horúcej misky.


  • Výška 14 cm
  • Šírka 9 cm
  • FARBA biela / žltá
  • Materiál keramika / porcelán
  • Krajina pôvodu Čína
  • Hĺbka nádobky 3,5 cm

Napíšte recenziu / hodnotenie

Aromalampa vázička žltá

Aromalampa vázička žltá

Keramická aromalampa v tvare vázy - biela vyrezávaná so žltou miskou

Napíšte recenziu / hodnotenie

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt si tiež kúpili: