Please copy and paste here your remarketing code.
Vonné tyčinky - Vanilka Zväčšiť

Vonné tyčinky - Vanilka

Prémiové vonné tyčinky značky Stamford. Tyčinky s vôňou Vanilka. 20 kusov tyčiniek zabalených v peknej šesťhrannej krabičke, skvelé pri meditácii alebo joge.

Viac detailov

vt20z-vnl-sfrd

ks

1,90 €

Prémiové vonné tyčinky značky Stamford.

Tyčinky s vôňou vanilka. Vanilkovú vôňu používali už starí Aztékovia pre zníženie stresu a úzkosti. Hovorí sa, že vanilka pomáha premeniť vašu rozptýlenú energiu na kreatívnu vitalitu. 

20 kusov tyčiniek zabalených v peknej šesťhrannej krabičke, spríjemnia váš život. Mimoriadne vhodné pri relaxovaní, meditácii alebo cvičení jogy. 

Jednoducho zapálte špičku tyčinky a čakajte pokiaľ začne horieť. Potom sfúknite plameň a vložte do stojana.

Výroba vonných tyčiniek je posvätné umenie známe už od staroveku. Recept na ich výrobu sa spomína už v textoch z dávnych čias. V krajinách Orientu sa vonné tyčinky tradične používajú pri chrámových obradoch. Slúžia ako obeť bohom alebo pri meditáciách. Vonné tyčinky sú západných krajinách najviac obľúbené pre ich aromaterapeutické účinky. Majú antistresové účinky, upokojujú myseľ a majú pozitívne účinky na ľudskú psychiku. Čistia ovzdušie od rozličných baktérií a mikróbov.

Vyrábajú sa podľa tradičných postupov z čisto prírodných surovín, ako sú byliny, sušené kvety, santalové drevo, esenciálne oleje a ďalšie prísady, vznikajú vonné tyčinky. Podľa jednotlivých krajín pôvodu sa ich ďalšie spracovanie líši.

Ručne vyrobené v Indii. Výrobca: StamFord. Balené v peknom 6-hrannom obale.
Vôňa: VANILKA

Chráňte pred deťmi! Popri horení dochádza k odpadávaniu popola, dajte pozor, aby padal na nehorľavú podložku.

Odporúčame:
Stojan na vonné tyčinky:
 
Stojan na vonné tyčinky - drak  Stojan na vonné tyčinky - list Stojan na vonné tyčinky - drevená truhlička Stojan na vonné tyčinky - veža Sheesham Stojan na vonné tyčinky - patinovaná veža Stojan na vonné tyčinky - ihlanovitá veža Stojan na vonné tyčinky - kanoe

Balenie: 20ks
Dĺžka: 25 cm
Doba horenia: cca 30 min.
Vyrobené v Indii

Vyrobené z prírodných surovín a recyklovateľného obalu.

  • Dĺžka 25 cm
  • FARBA Hnedá
  • Materiál Special Paste typically made from mixture of herbs on a Bamboo Stick
  • Krajina pôvodu India
  • Vôňa Vanilka
  • Počet ks v balení 20

Napíšte recenziu / hodnotenie

Vonné tyčinky - Vanilka

Vonné tyčinky - Vanilka

Prémiové vonné tyčinky značky Stamford. Tyčinky s vôňou Vanilka. 20 kusov tyčiniek zabalených v peknej šesťhrannej krabičke, skvelé pri meditácii alebo joge.

Napíšte recenziu / hodnotenie

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt si tiež kúpili: