Please copy and paste here your remarketing code.
AlkoPure 50 ml Zväčšiť

AlkoPure 50 ml

Tekutá bezoplachová dezinfekcia, vďaka ktorej budú vaše ruky a povrchy rýchlo a dôkladne čisté aj na miestach, kde nie je prístup k tečúcej vode. Rýchlo a účinne odstraňuje 99,9% vírusov, baktérií a plesní, účinný aj voči COVID-19, nezanecháva zápach. 

Viac detailov

dez-alkopure-3129-50

ks

2,28 €

Výpredaj AKCIA!

-35%

3,50 €

Slovenský výrobokTekutá bezoplachová dezinfekcia s obsahom alkoholu 70%, vďaka ktorej budú vaše ruky a povrchy rýchlo a dôkladne čisté aj na miestach, kde nie je prístup k tečúcej vode. Balenie je malá prenosná fľaška so sprejom, čo zabezpečuje rovnomernú aplikáciu na ruky alebo rôzne hladké povrchy (kľučky, ovládače, hračky, pracovné plochy a nástroje, obklady...).

Je to skvelý pomocník na cesty, ktorý bojuje voči patogénnym mikroorganizmom (baktérie, vírusy,...), odstraňuje 99,9% baktérií a vírusov. 

Receptúra učinná na COVID 19. 

Pripravený podľa receptúry WHO - Svetovej zdravotníckej organizácie. Obsahuje zjemňujúce a hydratačné zložky, ktoré zabraňujú podráždeniu a vysušeniu pokožky. Je neparfumovaný, bez pridaných farbív. Rýchlo schne a nelepí.

Balenie je prenosná fľaška s rozprašovačom, čo zabezpečuje rovnomernú aplikáciu na rôzne povrchy. Skvelý pomocník do každej domácnosti, kancelárie, výrobne, predajne, obchodu či ambulancie. 


Objem: 50 ml

Návod na použitie: Denzin je pripravený na okamžité použitie. Neriediť. Dezinfekcia rúk: naneste malé množstvo na ruky, rozotrite a nechajte 30 sekúnd pôsobiť do vyschnutia. Dezinfekcia povrchov: Denzin naneste priamo na povrchy, aby boli dostatočne vlhké. Nechajte pôsobiť 30 sekúnd až do uschnutia. Neoplachovať. Množstvo použitého produktu prispôsobte veľkosti plochy - minimálne 3 ml.  Nepoužívajte na veľmi citlivé alebo na alkohol citlivé povrchy  (ako napr. akrylové sklo). Otestujte prosím stálosť farby na textíliách

Účinná látka: etanol 700g/kg (70%), peroxid vodíka, glycerín.

Skladovanie: Skladujte v pôvodnom obale na chladnom a dobre vetranom mieste. Chráňte pred mrazom a vlhkosťou. Nemiešajte s inými látkami a uchovajte mimo horľavých látok a chemikálií. Dátum spotreby uvedený na obale. 

Upozornenie: Nebezpečenstvo! Veľmi horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí.  Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.  Uchovávajte mimo dosahu detí.  Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov horenia. Nefajčite. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Uchovávajte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte v chlade. Zneškodnite obsah/nádobu v súlade so zákonom o odpadoch. Zákaz opakovaného použitia obalu. 

Zoznam zložiek detergentov podľa nariadenia ES č. 648/2014 o detergentoch
Odkaz na stránky Pharmacos Európskej komisie obsahujúce porovnávacie tabuľky medzi názvom INCI, Európskeho liekopisu a čísla CAShttp://ec.europa.eu/consumers/sectors/cosmetics/cosing
DENZIN: ETHANOL, AQUA, ISOPROPYL ALCOHOL, GLYCERIN, HYDROGEN PEROXIDE

Na vyžiadanie zasielame karty bezpečnostných údajov.

Certifikovaný výrobok, testovaný v štátnych laboratóriách za najprísnejších podmienok, registrovaný na MH SR.

 

Používajte biocídy bezpečným spôsobom.

Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku!

  • Objem 50 ml
  • Krajina pôvodu Slovensko
  • Vôňa neparfémované

Napíšte recenziu / hodnotenie

AlkoPure 50 ml

AlkoPure 50 ml

Tekutá bezoplachová dezinfekcia, vďaka ktorej budú vaše ruky a povrchy rýchlo a dôkladne čisté aj na miestach, kde nie je prístup k tečúcej vode. Rýchlo a účinne odstraňuje 99,9% vírusov, baktérií a plesní, účinný aj voči COVID-19, nezanecháva zápach. 

Napíšte recenziu / hodnotenie

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt si tiež kúpili: