Please copy and paste here your remarketing code.
AlkoPure Ruža 250 ml Zväčšiť

AlkoPure Ruža 250 ml

Denzin Alkopure s extraktom z ruže. Tekutá bezoplachová dezinfekcia s obsahom alkoholu 70%, vďaka ktorej budú vaše ruky rýchlo, čisté, prevoňané. Extrakt z ruže pridáva k dezinfekčnému účinku ďalšie vlastnosti. Extrakt upokojuje pokožku, príjemne vonia. Balenie je uzatvárateľná, cenovo výhodná fľaška s rozprašovačom. 

Viac detailov

dez-alkopRuz-3143-250

ks

3,90 €

Slovenský výrobokTekutá bezoplachová dezinfekcia s obsahom alkoholu 70%, vďaka ktorej budú vaše ruky rýchlo, čisté, prevoňané. Extrakt z ruže pridáva k dezinfekčnému účinku ďalšie vlastnosti. Extrakt upokojuje pokožku a príjemne vonia. Balenie je uzatvárateľná, cenovo výhodná fľaška s rozprašovačom. Praktická do kabelky aj do kúpelne. Zabezpečuje účinnú dezinfekciu rúk  alebo rôznych povrchov. Je to skvelý pomocník, ktorý bojuje voči patogénnym mikroorganizmom (baktérie, vírusy,...), odstraňuje 99,9% baktérií a vírusov. Účinné zloženie proti Covid-19. Obsahuje zjemňujúce a hydratačné zložky, ktoré zabraňujú podráždeniu a vysušeniu pokožky. Bez pridaných farbív. Rýchlo schne a nelepí.

Objem: 250 ml

 • extrakt z ruže
 • s obsahomalkoholu min. 70%
 • univerzálny prostriedok
 • rýchly a účinný
 • neškodí pokožke a hydratuje
 • bezoplachová
 • účinne a rýchlo dezinfikuje
 • odstraňuje 99,9% baktérií, plesní a húb
 • účinok už za 30 sekúnd


Objem: 250 ml

Návod na použitie: Denzin je pripravený na okamžité použitie. Neriediť. Dezinfekcia rúk: naneste malé množstvo na ruky, rozotrite a nechajte 30 sekúnd pôsobiť do vyschnutia. Dezinfekcia povrchov: Denzin naneste priamo na povrchy, aby boli dostatočne vlhké. Nechajte pôsobiť 30 sekúnd až do uschnutia. Množstvo použitého produktu prispôsobte veľkosti plochy - minimálne 3 ml.  Nepoužívajte na veľmi citlivé alebo na alkohol citlivé povrchy  (ako napr. akrylové sklo). Otestujte prosím stálosť farby na textíliách. Neoplachovať. 

Účinná látka: etanol 700g/kg (70%), peroxid vodíka, glycerín.

Skladovanie: Skladujte v pôvodnom obale na chladnom a dobre vetranom mieste. Chráňte pred mrazom a vlhkosťou. Nemiešajte s inými látkami a uchovajte mimo horľavých látok a chemikálií. Dátum spotreby uvedený na obale. 

Upozornenie: Nebezpečenstvo! Veľmi horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí.  Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.  Uchovávajte mimo dosahu detí.  Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov horenia. Nefajčite. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Uchovávajte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte v chlade. Zneškodnite obsah/nádobu v súlade so zákonom o odpadoch. Zákaz opakovaného použitia obalu. 

Zoznam zložiek detergentov podľa nariadenia ES č. 648/2014 o detergentoch

Odkaz na stránky Pharmacos Európskej komisie obsahujúce porovnávacie tabuľky medzi názvom INCI, Európskeho liekopisu a čísla CAShttp://ec.europa.eu/consumers/sectors/cosmetics/cosing

DENZIN: ETHANOL, AQUA, ISOPROPYL ALCOHOL, GLYCERIN, HYDROGEN PEROXIDE

Certifikovaný výrobok, testovaný v štátnych laboratóriách za najprísnejších podmienok, registrovaný na MH SR.

 

Používajte biocídy bezpečným spôsobom.

Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku!


 • Objem 250 ml
 • Materiál etanol 700g/kg (70%), peroxid vodíka, glycerín.
 • Krajina pôvodu Slovensko
 • Vôňa Ruža

Napíšte recenziu / hodnotenie

AlkoPure Ruža 250 ml

AlkoPure Ruža 250 ml

Denzin Alkopure s extraktom z ruže. Tekutá bezoplachová dezinfekcia s obsahom alkoholu 70%, vďaka ktorej budú vaše ruky rýchlo, čisté, prevoňané. Extrakt z ruže pridáva k dezinfekčnému účinku ďalšie vlastnosti. Extrakt upokojuje pokožku, príjemne vonia. Balenie je uzatvárateľná, cenovo výhodná fľaška s rozprašovačom. 

Napíšte recenziu / hodnotenie