Please copy and paste here your remarketing code.
Aromalampa dedinka Zväčšiť

Aromalampa dedinka

fPomôže vám prevoňať celý byt a uvoľní do ovzdušia liečivé účinky éterických olejčekov.

Viac detailov

al-kost

ks

12,50 €

Slovenský výrobokKrásna keramická aromalampa, ručne vyrobená na Slovensku. Po vložení čajovej sviečky do vnútra aromalampy sa rozsvietia obloky domov a kostolíka v romantickej dedinke a zároveň sa rozžiaria na oblohe všetky hviezdy. 

Spôsob akým šíriť príjemnú vôňu esenciálneho oleja vo vašom príbytku je použitie aromalampy. Pomôže vám prevoňať celý byt a uvoľní do ovzdušia liečivé účinky éterických olejčekov. Vhodný spoločník pri relaxovaní a liečení aromaterapiou vdychovaním výparov z éterickych olejčekov.

Najlepšie umiestnenie aromalampy je obývacia izba, kde väčšina ľudí trávi najviac času. Vytvorí vám príjemnú atmosféru vďaka plamienku a vôni éterického olejčeka. Takýmto skvelým darčekom môžete obdarovať svojich blízkych pri akejkoľvek príležitosti. 

Použitie: do misky aromalampy nalejte vodu a pridajte 3 - 5 kvapiek éterickéo olejčeka. Zapáľte čajovú sviečku a vložte ju do aromalampy. Množstvom vody v miske regulujte rýchlosť odparovania. Zapálenú sviečku nechajte horieť dovtedy, ako bude pre vás príjemné.
Dohliadnite na to, aby bolo vždy dostatočné množstvo tekutiny v miske. Zabránite tým prepáleniu oleja. Pred ďalším použitím misku umyte a tým zabezpečíte pekný vzhľah vašej aromalampy. Nedolievajte vodu do horúcej misky.

Naše aromalampy z keramiky sú ručne vyrobené a povrchovo upravené na Slovenku.

Výška: 15,5 cm
Šírka: 9,5 cm
Hĺbka nádobky: 3,3 cm

 
  • Výška 15,5 cm
  • Šírka 9,5 cm
  • FARBA Hnedá
  • Materiál Keramika
  • Krajina pôvodu Slovensko
  • Hĺbka nádobky 3,3 cm

Napíšte recenziu / hodnotenie

Aromalampa dedinka

Aromalampa dedinka

fPomôže vám prevoňať celý byt a uvoľní do ovzdušia liečivé účinky éterických olejčekov.

Napíšte recenziu / hodnotenie

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt si tiež kúpili: